Kontenery morskie sprzedaż i wynajem Steelcube

Kontenery morskie od dekad stanowią podstawę branży logistycznej w transporcie towarów na duże odległości. Ich wytrzymałość oraz ustandaryzowane wymiary stanowią ogromną zaletę także w kontekście magazynowania różnego rodzaju towarów. W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz kontener odpowiadający twoim potrzebom. Nie wiesz czym się kierować przy wyborze kontenera - zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Czytaj więcej

Produkty Steelcube Kontenery morskie

Kontenery morskie od przeszło pół wieku wykorzystywane są do transportu towarów na duże odległości. Dzięki swojej wytrzymałości, a także ustandaryzowanym wymiarom sprawdzają się również jako miejsce do przechowywania i zabezpieczenia różnego rodzaju przedmiotów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kontenerów w różnych rozmiarach.

Kontener morski – charakterystyka i konstrukcja kontenera morskiego

Pod pojęciem “kontenery morskie” kryją się metalowe skrzynie wykorzystywane przede wszystkim do transportu ładunków drobnicowych. Ich dużą zaletą jest uniwersalne zastosowanie. Sprawdzają się bowiem nie tylko jako urządzenia do przewożenia produktów, ale również pełnią funkcje magazynowe, a nawet biurowe czy mieszkalne. Najbardziej standardowy, a zarazem najpopularniejszy typ kontenera morskiego ma kształt prostopadłościanu i wyposażony jest w dwuskrzydłowe drzwi, choć zdarzają się wyjątki (np. kontener morski typu high cube).

Wymiary wewnętrzne oraz zewnętrzne dostępnych w transporcie morskim kontenerów zostały ustandaryzowane w normie ISO 668. Najpopularniejsze kontenery występują w wariancie 20 i 40 hc. Dzięki temu są one przystosowane do używania w każdym miejscu na świecie. Niektóre modele w procesie produkcji kontenera wyposażane są w uchwyty do mocowania ładunku, co daje jeszcze większe bezpieczeństwo podczas podróży.

Nowe i używane kontenery morskie. Bogata oferta kontenerów

W Steelcube oferujemy państwu kontenery morskie nowe i używane dostępne w wariancie na sprzedaż lub wynajem. Wszystkie kontenery, które proponujemy naszym klientom, są w dobrym stanie technicznym i mogą być używane do celów magazynowych lub transportu towarów.

Opcja wynajmu kontenera morskiego dedykowana jest dla każdego klienta, który potrzebuje rozwiązania tymczasowego, np. na budowach jako kontenery biurowe czy też tymczasowy magazyn na maszyny budowlane. Nowe kontenery morskie świetnie sprawdzają się zaś w logistyce, w tym transporcie morskim i drogowym, a także jako opakowanie zwrotne wielokrotnego użytku.

Kontenery magazynowe dla każdego

Wszystkie oferowane przez nas kontenery morskie mogą być z powodzeniem używane jako magazyny. Łatwy załadunek i rozładunek towarów sprawia, że z kontenerów morskich, które posiadamy w sprzedaży, można korzystać wielokrotnie. Konstrukcja kontenera morskiego (w tym wielkość drzwi) pozwala przechowywać w nim dosłownie wszystko od drobnicy po meble czy inne towary wielkogabarytowe.

Co więcej, kontenery magazynowe, które włączyliśmy do oferty, doskonale zabezpieczają towar przed kradzieżą czy też negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Sprawdź, jakie obecnie kontenery magazynowe posiadamy w ofercie i znajdź wśród typów, i rozmiarów magazyn idealny.

Kontenery morskie na wynajem

Usługi wynajmu kontenera morskiego wciąż zyskują na popularności. Używane kontenery morskie znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu branżach, nie tylko w szeroko pojętej logistyce. Mogą np. być używane jako kontenery magazynowe dla przedsiębiorców prowadzących działalność o charakterze sezonowym. Inne możliwe zastosowanie to kontenery biurowe. Po zamontowaniu w nich dodatkowego wyposażenia takiego jak oświetlenie stanowią doskonałą dodatkową przestrzeń dla pracowników.

Z kontenerów morskich na wynajem korzystają też firmy, które chcą dopiero przetestować, jak dane wymiary wewnętrzne sprawdzają się na co dzień jako magazyn, czy też jak wpływają na załadunek, rozładunek i transport towarów. W takim wypadku dostępne u nas używane kontenery morskie na wynajem są świetnym wstępem do podjęcia dalszej decyzji zakupowej.

Kontenery morskie na sprzedaż

Alternatywą dla wynajmu jest oczywiście opcja “sprzedam kontener morski”. Proponujemy wiele różnych modeli sprawnych technicznie w wielu rozmiarach, a nawet kolorach. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane kontenery morskie 20 i 40 hc. Gwarantujemy korzystne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Zapewniamy pomoc przy dopełnieniu formalności. 

Wszystkie modele zostaną sprawdzone pod kątem technicznym (sprawne drzwi, brak uszkodzeń), a o tym, w jakim stanie wizualnym i technicznym się znajdują, klient zostanie dokładnie poinformowany. Bogata oferta kontenerów morskich w opcji “sprzedam” to niezwykła okazja, by nabyć nowe i używane kontenery morskie gwarantujące szybki załadunek i możliwość wieloletniego przechowywania wszystkiego, co potrzebujesz.

Kontenery Steelcube – dlaczego warto?

Współpraca ze Steelcube to gwarancja najwyższej jakości kontenerów morskich. Oferujemy szeroki wybór, a także fachowe doradztwo przy wyborze modelu najlepiej odpowiadającego bieżącym potrzebom. Mamy doświadczenie w branży kontenerów morskich i jesteśmy w stanie dostarczyć uniwersalne rozwiązania dla firm z wielu branż.

Możemy również zamontować wyposażenie dodatkowe czy zaoferować kontener innego typu – na przykład jeden z naszych kontenerów chłodniczych. Wyślij już teraz zapytanie ofertowe dotyczące dostępnych kontenerów morskich i ciesz się niespotykaną dotąd jakością w branży transportowej.

Kontener morski 40’HC CW – używany

Dowiedz się więcej

Kontener morski 40’HC OW – nowy

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC CW – używany

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC OW – nowy, szary, stalowy

Dowiedz się więcej
steelcube_container_gray_45deg-min

Kontener morski 20’DC OW -nowy, niebieski, stalowy

Dowiedz się więcej
Menu