O Steelcube

Kontenery transportowe dostosowane do Twoich potrzeb

Współczesny transport międzynarodowy w znacznym stopniu opiera się na kontenerach morskich. Wykorzystując naszą pasję oraz wiedzę i doświadczenie w branży TSL, postanowiliśmy zająć się profesjonalnym obrotem kontenerowym.

Steelcube to firma, którą tworzy zespół ekspertów w dziedzinie sprzedaży i wynajmu kontenerów wszystkich typów. Współpracując z naszymi partnerami, stawiamy na rzetelność, bezpieczeństwo i dostarczanie rozwiązań skrojonych na miarę. Posiadamy bogatą ofertę kontenerów zróżnicowaną zarówno pod względem rozmiarów oraz ich przeznaczenia. Zawsze adaptujemy się do aktualnych potrzeb Twojego biznesu. Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów i znajdź model, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

O Steelcube

Polski dystrybutor kontenerów

Jesteśmy Spółką z polskim kapitałem oraz z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. W dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym stawiamy na elastyczność oraz rozwój w ramach wąskiej specjalizacji jaką są kontenery morskie. Optymalizacja modelu biznesowego oraz stała współpraca z zaufanymi partnerami z branży oznaczają dla naszych klientów nie tylko niezwykle korzystne oferty, ale również terminowość i rzetelność. Oprócz standardowych kontenerów morskich oferujemy ich modyfikacje. Masz nietypowy pomysł – skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Kontenery standardowe

Jest to kontener zamknięty o ustandaryzowanych wymiarach, najczęściej wykorzystywany do przewozu ładunków drobnicowych. Jest nim transportowanych nawet 90% towarów przewożonych drogą morską, świetnie sprawdza się też jako magazyn.

Kontenery chłodnicze

Jest to kontener ze ścianami o konstrukcji wielowarstwowej wypełnionych pianką poliuretanową stanowiącą doskonałą izolację kontenera. Chłodnia kontenerowa jest wyposażona w agregat chłodniczy pozwalający utrzymać stałą, zadaną przez użytkownika temperaturę, niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Tego rodzaju kontener służy do przewozu oraz magazynowania towarów narażonych na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, czy wilgotność.

Kontenery specjalistyczne

Kontenery stworzone z myślą o realizacji zadań specjalnych. Towary ponadgabarytowe, sypkie, ciecze, czy gazy nie stanowią dla nas problemu. Masz nietypowy towar i szukasz bezpiecznego sposobu na jego transport czy magazynowanie - zadzwoń lub napisz do nas.

200

Posiadamy blisko 200 kontenerów dostępnych od zaraz

9

Na stanie posiadamy 9 rodzajów kontenerów, nowych i używanych w tym: 20'DC, 40'DC, 40'HC oraz 40'HCRF.

2.5

2,5 dnia tyle wynosi średni czas realizacji naszych zamówień na terenie całej Polski

Kontenery morskie

Do czego możesz wykorzystać nasze kontenery?

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem większości rodzajów kontenerów w tym najbardziej popularnych 20’DC oraz 40’HC.
Dzięki swojej konstrukcji kontenery stanowią idealne rozwiązanie magazynowe, zabezpieczając towary przed warunkami atmosferycznymi, czy próbami kradzieży. Możliwość ich dodatkowego wyposażenia w energię elektryczną, izolację, okna, drzwi, czy instalację wod-kan, sprawia, że mogą pełnić różne funkcje w tym mieszkalne, biurowe lub służyć jako obiekty handlowe.

Kontenery chłodnicze są natomiast najlepszym rozwiązaniem dla transportu lub magazynowania towarów wymagających stałej, określonej temperatury. Z powodzeniem służą w branżach takich jak farmaceutyczna, kosmetyczna, czy spożywcza.

Kontenery to idealne rozwiązanie kiedy szybko potrzebujesz dodatkowej przestrzeni.

Dlaczego Steelcube?

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu transportu, wynajmu i sprzedaży kontenerów morskich. Obsługujemy klientów z różnych branż, dbając o jasne zasady komunikacji i terminową realizację zleceń.

Elastyczne rozwiązanie magazynowe

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Postaw na optymalne, szyte na miarę rozwiązania. A kiedy kontener przestanie być potrzebny - skontaktuj się z nami, chętnie go odkupimy.

Dowolność aranżacji

Standaryzacja oraz wytrzymałość kontenerów morskich sprawia, że swoją przestrzeń magazynową możesz dowolnie rozbudowywać.

Łatwy montaż

Rozładunek oraz usytuowanie kontenera są niezwykle proste - wystarczy kawałek równego gruntu.

Szybkość realizacji

Szybka i terminowa realizacja zleceń to dla nas podstawa udanej współpracy

Mobilność

Kontener morski to nie tylko wyjątkowo trwałe, ale przede wszystkim najbardziej mobilne rozwiązanie magazynowe stosowane w wielu branżach.

Różnorodność rozwiązań

Posiadamy w ofercie większość rodzajów kontenerów morskich, w tym specjalistycznych. Szukasz nietypowych rozwiązań - skontaktuj się z nami.

Menu