Kontenery morskie w Małaszewiczach

W Steelcube, nasza pasja do kontenerów morskich napędza naszą ekspertyzę i pozycję na rynku. Jako lider w branży, z dumą świadczymy kompleksowe usługi logistyczne, dostarczając najwyższej jakości kontenery na terenie całego kraju. Nasze lata doświadczeń przekładają się na solidną reputację, co sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Dostarczamy kontenery morskie najwyższej jakości w Małaszewiczach, stanowiące gwarancję bezpieczeństwa i ochrony dla przewożonych towarów. Nasze kontenery spełniają najwyższe normy, co jest kluczowe dla klientów zależnych od bezpiecznego transportu.

Dokładną specyfikacje znajdziesz tutaj: Kontenery morskie.

Uzyskaj pomoc w wyborze
kontenery morskie małaszewice w steelcube

Kontenery morskie Małaszewicze – czy warto?

Bezpieczeństwo to priorytet w Steelcube. Regularne przeglądy i rygorystyczne kontrole jakości to fundamenty naszej praktyki, zapewniając klientom pełną pewność i bezpieczeństwo w obszarze logistyki.

W kontekście zrównoważonego transportu, kontenery morskie odgrywają kluczową rolę w redukcji emisji i optymalizacji trasy transportowej. Trendy związane z ekologią wpływają na rozwój nowych technologii oraz zastosowanie bardziej efektywnych i ekologicznych rozwiązań w kontenerach morskich.

Uzyskaj wsparcie w wyborze

Czym jest kontener morski?

Kontenery morskie, to specjalnie zaprojektowanymi pojemnikami służącymi do przechowywania i transportu różnorodnych towarów. Zostały stworzone, aby uprościć proces załadunku, rozładunku oraz przechowywania towarów podczas transportu morskiego, drogowego lub kolejowego.

Rozmiary i waga kontenerów

Kontenery, od 20-stopowego (33,1 m³) po 40-stopowy (67,6 m³), oferują różnorodne rozwiązania dla przewozu towarów. Długość, szerokość i wysokość, dostosowane do typu, np. High Cube, pozwalają na pomieszczenie od 5 do 33 europalet. Standardowe kontenery 20′ i 40′ DC ważą odpowiednio około 2,2 i 3,7 tony. Wersje High Cube tych kontenerów, oferujące więcej przestrzeni, są nieco cięższe. Kontenery chłodnicze 20′ i 40′ RF ważą od 3,1 do 4,8 ton,

Ile kosztuje kontener morski?

Kontener morski w Polsce można kupić już od 6400 zł za używany 20 stopowy kontener, a ceny mogą sięgać 130 000 zł w przypadku nowych kontenerów chłodniczych 40 stopowych. Cena zależy od stanu technicznego, lokalizacji, sezonu oraz – w przypadku najmu – długości trwania umowy.

Promocja Dnia

Mamy kontenery 40 HC CW w cenie 7990 zł. Zostało jeszcze tylko 10 sztuk, nie czekaj!

Sprawdź promocję

Zamów kontener morski w Steelcube

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile metrów ma kontener morski 40?

Kontenery, od 20-stopowego (33,1 m³) po 40-stopowy (67,6 m³), oferują różnorodne rozwiązania dla przewozu towarów. Długość, szerokość i wysokość, dostosowane do typu, np. High Cube, pozwalają na pomieszczenie od 5 do 33 europalet, gwarantując elastyczność w transporcie.

Ile można załadować na kontener 40?

Kontener morski 40 stóp ma pojemność około 67 metrów sześciennych i może pomieścić do 20-25 ton ładunku, w zależności od wagi poszczególnych towarów oraz od wytycznych przewoźnika dotyczących dopuszczalnej masy całkowitej. W kontenerze 40 można przewozić różne rodzaje ładunków, w tym m.in. produkty spożywcze, artykuły przemysłowe, materiały budowlane, a także pojazdy czy maszyny.

Ile kosztuje kontener morski?

Kontener morski w Polsce można kupić już od 6400 zł za używany 20-stopowy kontener. Cena zależy od stanu technicznego, lokalizacji, sezonu oraz – w przypadku najmu – długości trwania umowy. Koszty zakupu kontenera morskiego można obniżyć wybierając kontener używany lub decydując się na najem zarówno krótko- jak i długoterminowy.

Gdzie dowozimy kontenery w okolicach Małaszweicz?

W Steelcube świadczymy usługi na terenie zarówno całego województwa lubelskiego jak i kraju.

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów Steelcube!

kontenery morskie gdynia
steelcube_container_gray_side-min
Menu