Kontenery morskie w Steelcube

Kontener Morski 40 Stopowy – Kup lub wynajmij w Steelcube

Nie czekaj łap okazję i kup kontener w niższej, atrakcyjnej cenie

Sprawdź cenę kontenerów Steelcube. Wyślij zapytanie lub zadzwoń.

Szukasz solidnego, przestronnego i ekonomicznego rozwiązania dla Twoich potrzeb transportowych i magazynowych? Odpowiedzią może być kontener morski 40 stopowy od Steelcube. Jest to jednostka, która nie tylko spełniają, ale przewyższa standardy branży – świetnie sprawdzi się zarówno w trudnych warunkach morskich, jak i jako mobilne i bezpieczne miejsce przechowywania na lądzie.

Możemy zaoferować Ci zarówno sprzedaż, jak i wynajem kontenerów morskich – niezależnie od Twojego budżetu i wymagań, mamy rozwiązanie dopasowane do Ciebie.

Steelcube – rosnącym ceną mówimy stop!
Pełna oferta kontenerów 40 HC oraz DC

kontener morski 40 stopowy w steelcube
kontener morski 40 stopowy

Kontener morski 40’DC i 40’HC – maksymalizacja przestrzeni, funkcjonalności i wydajności

W Steelcube oferujemy dwie wersje 40-stopowych kontenerów morskich – 40’DC (Dry Container) i 40’HC (High Cube), dostosowane do różnych potrzeb w zależności od rodzaju i wielkości ładunku.

40’DC to standardowy kontener morski o wymiarach 12,192 metra długości, 2,438 metra szerokości i 2,591 metra wysokości. To prawie 68 metrów sześciennych przestrzeni do przechowywania lub transportu różnych towarów. Możliwość załadunku do 26900 kg sprawia, że 40’DC to gwarantowana wydajność dla Twojego biznesu.

Z drugiej strony, 40’HC z dodatkową wysokością – 2,896 metra, oferuje jeszcze więcej miejsca na magazynowanie – aż 76,4 metra sześciennych. Pomimo większej wysokości, waga ładunku, jaki może pomieścić, jest bardzo zbliżona do wersji DC i wynosi 26580 kg.

Wybierając 40’DC lub 40’HC, zyskujesz nie tylko olbrzymią przestrzeń, ale też gwarancję bezpieczeństwa towarów – dzięki konstrukcji ze stali COR-TEN zapewniającej odporność na trudne warunki morskie i solidnym zausznikom zamykającym przestrzeń ładunkową.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kontener 40’DC, czy 40’HC, otrzymasz produkt najwyższej jakości zoptymalizowany pod kątem pojemności, wytrzymałości i funkcjonalności. Wybierz Steelcube – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb biznesowych.

Nowe kontenery morskie

Steelcube oferuje nowe kontenery morskie 40 stopowe najwyższej jakości. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają długoterminowych i niezawodnych rozwiązań do transportu i przechowywania. Wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, nasze nowe kontenery morskie zyskują uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

Używane kontenery morskie

Jeżeli szukasz ekonomicznego rozwiązania do przechowywania czy transportu, Steelcube oferuje doskonale sprawdzające się używane kontenery morskie 40 stopowe. Wszystkie nasze używane kontenery przechodzą szczegółową kontrolę stanu technicznego, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność.

Ładowność kontenera 40 stopowego

Kontenery morskie 40 stopowe oferują imponującą ładowność. W zależności od modelu, jesteśmy w stanie załadować ładunek o masie od 26580 do 26900 kg. Taka pojemność sprawia, że kontenery 40 stopowe to idealne rozwiązanie dla transportu i magazynowania dużych ilości towarów.

kontener morski 40 stopowy

Kontenery morskie

Kontener morski 40-stopowy - co warto wiedzieć?

Jeśli szukasz kontenera morskiego, zależy Ci przede wszystkim na jakości, bezpieczeństwie i niezawodności. W Steelcube gwarantujemy, że nasze 40-stopowe kontenery morskie spełniają te kryteria. Możesz je bez obaw kupić lub wynająć, mając pewność, że są to jednostki sprawdzone, solidne i bezpieczne.

Dodatkowo jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na magazynowanie towarów lub planujesz transport morski, ale nie chcesz angażować dużych środków finansowych w zakup kontenera, to dobrym wyborem będzie wynajem. Kontenery morskie 40 stopowe na wynajem to idealne rozwiązanie. Dzięki wynajmowaniu zyskujesz dostęp do wysokiej jakości kontenerów bez konieczności ponoszenia dużych kosztów z góry.

Sprawdź nasze kontenery morskie

Kontenery morskie w Steelcube – często zadawane pytania

Jakie są wymiary kontenera morskiego 40 stopowego?

Standardowy kontener morski 40 stopowy ma wymiary 12,192 metra długości, 2,438 metra szerokości i 2,591 metra wysokości.

Czy mogę wynająć kontener morski 40 stopowy na krótki okres?

Tak, w Steelcube oferujemy elastyczne opcje wynajmu kontenerów morskich 40 stopowych, zarówno na krótkie jak i długie okresy. Możemy dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o specyfikacji kontenerów?

Skontaktuj się z naszym zespołem Steelcube, aby uzyskać szczegółowe informacje o specyfikacji naszych kontenerów morskich.

Czy kontenery 40-stopowe są wodoszczelne?

Tak, wszystkie nasze kontenery morskie są wodoszczelne i zapewniają pełne bezpieczeństwo dla przechowywanych w nich towarów.

Jaka jest różnica między nowym a używanym kontenerem morskim?

Nowe kontenery są gotowe do natychmiastowego użycia i mają dłuższą żywotność, podczas gdy używane kontenery są bardziej ekonomicznymi opcjami, które jednak nadal spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Menu