STEELCUBE

Skup kontenerów morskich

SteelCube skupuje kontenery morskie na terenie całej Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny za kontenery w każdym stanie technicznym, niezależnie od ich rozmiaru, przeznaczenia, czy lokalizacji.

Proces skupu kontenerów jest prosty i szybki. Chcesz sprzedać swój kontener? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub zadzwoń 536322322. My przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wszystkie kontenery są wyceniane indywidualnie. Na wartość odkupu kontenera wpływ mają przede wszystkim :

  • stan techniczny
  • typ kontenera
  • lokalizacja kontenera
kontener morski wynajem czy sprzedaż

Jakie kontenery skupujemy?

W Steelcube skupujemy kontenery morskie różnego rodzaju, w tym:

  • Kontenery Standardowe typu DRY – najbardziej popularny rodzaj kontenerów wykorzystywanych do transportu, a wśród nich 20’DC (6m), 40’DC (12m) i 40’HC (podwyższany 12m).
  • Kontenery Chłodnicze – wykorzystywane do transportu oraz magazynowania towaru wymagającego stałej, kontrolowanej temperatury. Ściany, w przeciwieństwie do kontenerów typu DRY, są izolowane 60mm warstwą poliuretanu. Za kontrolę temperatury odpowiada agregat umiejscowiony na krótszej ścianie.

Konkurencyjne ceny

Nasze ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od stanu technicznego kontenera, jego wielkości i rodzaju. Gwarantujemy, że otrzymają Państwo uczciwą cenę za swój kontener.

Transport kontenerów

Jeśli nie masz możliwości samodzielnego dostarczenia kontenera do naszego magazynu, oferujemy transport kontenera na terenie całej Polski.

Profesjonalne podejście

Nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzą profesjonalną wycenę Twoich kontenerów. Zapewniamy, że cały proces skupu kontenerów będzie przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Skup kontenerów morskich

Dlaczego warto sprzedać kontenery morskie w Steelcube?

Oto kilka powodów, dla których warto sprzedać kontenery morskie Steelcube:

  • Otrzymujesz uczciwą cenę. Oferujemy konkurencyjne ceny skupu kontenerów morskich, które są adekwatne do ich stanu technicznego oraz aktualnych cen na rynku.
  • Odbiór kontenerów jest szybki i bezproblemowy. Odbierzemy kontenery z Twojej lokalizacji nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
  • Cały proces skupu jest prosty i przejrzysty. Nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzą wycenę Twoich kontenerów i pomogą Ci w całym procesie.

Jeśli szukasz firmy, która kupi Twoje kontenery morskie w uczciwej cenie i szybko je odbierze, Steelcube to najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jakie kontenery skupujecie?

Kontenery standardowe (DRY), kontenery chłodnicze (RF) oraz kontenery specjalistyczne (np. Open Top).

Czy oferujecie transport kontenerów?

Tak, możemy zorganizować przetransportowanie kontenera od klienta do naszego depotu.

Menu