Kontenery morskie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się sprzedaż i wynajem kontenerów magazynowych. Nasza oferta obejmuje szeroki typ kontenerów, takie jak 40’HC, czy 20’DC, które idealnie sprawdzą się jako magazyny, warsztaty lub biura. W SteelCube zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż czy wynajem kontenerów, ale także zapewniamy transport na życzenie klienta.

Kontenery 20-stopowe typu DC mają maksymalną ładowność na poziomie ponad 28 ton, a wysokość wewnętrzna to blisko dwa i pół metra. Natomiast kontenery 40-stopowe typu HC posiadają maksymalną ładowność na poziomie około 26 710 kg, a ich wysokość wewnętrzna wynosi około 2,69 m.

Dokładną specyfikacje znajdziesz tutaj: Kontenery morskie.

Nasze kontenery posiadają solidną konstrukcję oraz są wyposażone w odpowiednie zaplecze, co pozwala na kompleksowe przechowywanie Twojego sprzętu. Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że Twój kontener zostanie dostarczony w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przekonaj się sam, że SteelCube to gwarancja zadowolenia!

Uzyskaj pomoc w wyborze
Gdańsk Gdynia Sopot
wynajem sprzedaz kontenerow gdansk gdynia

Dlaczego Gdańszczanie pokochali nasze kontenery?

Gdańsk to dynamicznie rozwijające się miasto, które przyciąga inwestorów oraz osoby poszukujące pracy i lepszego życia. W takim środowisku potrzeba elastycznych rozwiązań, które umożliwią szybkie i efektywne rozpoczęcie działalności, a także zapewnią odpowiednie warunki do składowania towarów czy urządzeń. Właśnie dlatego Gdańszczanie pokochali nasze kontenery morskie!

Nasza oferta wynajmu kontenerów cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej, ale nie chcą inwestować w budowę stałych obiektów. Dzięki naszym kontenerom, można mieć dostęp do przestrzeni magazynowej w dowolnym miejscu w Gdańsku, bez konieczności angażowania dużej ilości środków finansowych.

Nasi klienci doceniają również wysoką jakość naszych kontenerów, które są odporne na warunki atmosferyczne oraz zabezpieczone przed kradzieżą. Dzięki temu ich mienie jest bezpieczne i chronione przed uszkodzeniami.

Uzyskaj wsparcie w wyborze

Nie chcesz inwestować w zakup? Wybierz wynajem kontenerów

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej, wynajem kontenerów może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kontenery to mobilne jednostki magazynowe, które możesz postawić na swojej posesji lub w wyznaczonym miejscu. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce na przechowywanie towarów, narzędzi, sprzętu czy mebli.

Kontenery wynajmowane są zwykle na określony czas, w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość wynajęcia kontenera krótkoterminowo, na przykład na okres remontu lub przeprowadzki, jak również długoterminowo, na potrzeby działalności gospodarczej.

Dzięki wynajmowaniu masz większą elastyczność i dostępność do miejsca magazynowego, bez zbędnych kosztów związanych z budową i utrzymaniem tradycyjnych budynków magazynowych. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy kontener dla Twoich potrzeb.

Sprzedaż kontenerów morskich w Gdańsku i okolicach

Gdańsk i jego okolice to region pełen potencjału i dynamicznie rozwijającej się gospodarki. Znajduje się tam wiele firm, które potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej. Właśnie dla nich SteelCube oferuje sprzedaż i transport kontenerów morskich – wygodne i niezawodne rozwiązanie, które z pewnością spełni ich oczekiwania. Z nami zakup kontenera jest niezwykle prosty i wygodny.

Wysyłamy go bezpośrednio pod wskazany adres na terenie całego Trójmiasta i okolic, aby zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów. W sezonie letnim kontenery nadmorskie to również doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących bezpiecznie przechować swoje rzeczy w pobliżu plaży. Oferujemy szeroki wybór kontenerów, które zapewnią bezpieczeństwo i wygodę podczas letniego wypoczynku.

Transport kontenerów morskich w nad morzem

Nasza firma oferuje nie tylko wynajem i sprzedaż kontenerów, ale także transport w wybrane przez Ciebie miejsce. Znajdziemy dla Ciebie najdogodniejszą trasę, tak aby Twój kontener był u Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe. Nasi kierowcy, zadbają o bezpieczeństwo przewożonego ładunku, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.

W SteelCube wiemy, że transport kontenerów morskich może być dla klienta wyzwaniem logistycznym, dlatego staramy się zawsze dostarczyć kontener w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, zapewniając tym samym wygodę i oszczędność czasu. Bez względu na to, czy potrzebujesz kontenera w porcie, na placu budowy, czy w Twoim ogrodzie – jesteśmy gotowi dostarczyć go na wybrane przez Ciebie miejsce.

Promocja Dnia

Mamy kontenery 40 HC CW w cenie 7990 zł. Zostało jeszcze tylko 10 sztuk, nie czekaj!

Sprawdź promocję

Zamów kontener morski w Steelcube

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile metrów ma kontener morski 40?

Kontener morski 40 ma długość 12,192 metrów.

Ile można załadować na kontener 40?

Kontener morski 40 stóp ma pojemność około 67 metrów sześciennych i może pomieścić do 20-25 ton ładunku, w zależności od wagi poszczególnych towarów oraz od wytycznych przewoźnika dotyczących dopuszczalnej masy całkowitej. W kontenerze 40 można przewozić różne rodzaje ładunków, w tym m.in. produkty spożywcze, artykuły przemysłowe, materiały budowlane, a także pojazdy czy maszyny.

Ile kosztuje kontener morski?

Koszt morskiego kontenera zależy od wielu czynników, takich jak jego rozmiar, stan techniczny, wiek, oraz aktualne ceny na rynku.

Gdzie dowozimy kontenery w Trójmieście?

Gdynia
Sopot
Rumia
Reda
Puck
Wejherowo
Starogard Gdański
i wiele innych

kontenery morskie gdynia
steelcube_container_gray_side-min
Menu