Kontenery morskie Warszawa

Kontenery morskie  to doskonałe rozwiązanie dla branży logistycznej i transportowej, a także dla wszystkich, którzy poszukują dodatkowej przestrzeni magazynowej. Oferujemy kontenery na sprzedaż i wynajem na terenie Warszawy, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach i mogą służyć do wielu zastosowań od przechowywania po adaptacji na dodatkowe biuro.

Uzyskaj pomoc w wyborze
kontenery morskie
kontenery morskie

Wysokiej jakości kontenery morskie w Warszawie

Kontenery morskie to wszechstronne rozwiązanie używane na co dzień w wielu gałęziach przemysłu. Jako stalowa konstrukcja o kształcie prostopadłościanu ze szczelnie zamykanymi wzmocnionymi drzwiami, kontener morski doskonale chroni zawartość zarówno przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, jak i dostaniem się w niepowołane ręce.

Kontenery morskie są więc przeznaczone do transportu towarów na duże odległości, jednak zakres ich zastosowań jest znacznie szerszy. Wspaniale sprawdzają się w roli magazynów na wszelkiego rodzaju produkty od drobnicy po przedmioty wielkogabarytowe, takie jak meble, a nawet samochody. Co więcej, kontenery morskie można poddać różnego rodzaju modyfikacjom i zaadaptować je na budynki użyteczności publicznej, biura, a nawet mieszkania.

 

Za co mieszkańcy Warszawy doceniają nasze kontenery?

Jako jeden z wiodących sprzedawców kontenerów w Polsce, obsługujemy różne lokalizacje, w tym również zajmujemy się sprzedażą i wynajmem kontenerów w Warszawie. W naszej ofercie można znaleźć kontenery nowe, używane, a także egzemplarze po jednej podróży morskiej w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy każdy typ kontenera w tym kontenery morskie chłodnicze używane w charakterze magazynów dla towarów wymagających przechowywania w specjalnych warunkach termicznych.

Wszystkie kontenery, które mamy w sprzedaży, są po przeglądzie, sprawne techniczne, a ich stan wizualny mogą Państwo ocenić m.in. poprzez zdjęcia na stronie. Istnieje również możliwość skorzystania z usług transportu w Warszawie i okolicach. Zapewniamy szeroki wybór modeli wśród bardzo wielu dostępnych w katalogu rodzajów, a także pomagamy dobrać typ kontenera do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Twój sprzedawca kontenerów w Warszawie

Zapraszamy do wynajmu oraz zakupu używanych i nowych kontenerów morskich w Warszawie. Zapewniamy, że nasze kontenery są po przeglądzie, szczelne, bezzapachowe, drzwi zamykają się bezproblemowo, konstrukcja nośna jest w pełni funkcjonalna, a informacje takie jak zdjęcia i cena kontenera dostępne są na stronie internetowej lub mogą je Państwo otrzymać bezpośrednio po skontaktowaniu się z nami.

Serdecznie polecamy kontenery morskie do transportu towarów, przechowywania lub innych zastosowań firmom i osobom prywatnym na terenie miasta Warszawa.

Uzyskaj wsparcie w wyborze

Sprzedaż

Firma Steelcube to doświadczony sprzedawca, oferujący kontenery morskie różnego typu po przeglądzie i w różnym standardzie – nowe, używane, One Way. Zapewniamy również transport, montaż czy też usługi serwisowe. Świadczymy doradztwo i pomoc w wyborze kontenera. Dbamy zarówno o stan techniczny, w jakim kontener morski dociera do Państwa, jak i wysoki standard obsługi klienta, bezproblemową komunikację i minimum formalności.

Wynajem

Firma Steelcube umożliwia nie tylko sprzedaż, ale i wynajem kontenerów morskich po przeglądzie z pakietem usług takich jak transport i serwis. Jest to niezwykle wygodna opcja m.in. dla firm prowadzących działalność sezonową, która pozwala korzystać z uniwersalnego rozwiązania, jakim jest kontener morski w sposób maksymalnie elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z zakładki Kontakt.

Transport

Firma Steelcube oferuje transport kontenerów na terenie miasta Warszawa, a także najbliższych okolic. Dostarczamy kontenery do lokalizacji wskazanej przez klienta w sposób całkowicie bezpieczny w pojazdach dostosowanych do przewozu kontenerów obsługiwanych przez doświadczonych kierowców. Zapewniamy również załadunek i rozładunek kontenerów. Wszystkie usługi transportowe realizujemy w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i w możliwie jak najszybszym terminie. 

Promocja Dnia

Mamy kontenery 40 HC CW w cenie 7990 zł. Zostało jeszcze tylko 10 sztuk, nie czekaj!

Sprawdź promocję

Zamów kontener morski w Steelcube

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jakie wymiary ma standardowy kontener morski 20 DC?

Wymiary standardowego kontenera morskiego 20 DC wynoszą: długość 6058 mm, szerokość 2438 mm, wysokość 2591 mm.

Ile waży kontener morski 20?

Pusty stalowy kontener morski 20 stopowy waży ok. 2500 kg. Waga załadowanego kontenera może oczywiście różnić się w zależności od rodzaju i masy ładunku.

Jakie typy kontenerów oferujemy?

Posiadamy w naszej ofercie kontenery morskie różnego typu, zarówno kontenery uniwersalne, jak i kontenery specjalistyczne w tym kontenery chłodnicze pozwalające na przechowywanie i transport towarów łatwo psujących się i wymagających specjalnych warunków termicznych.

Gdzie dowozimy kontenery morskie na terenie miasta Warszawa?

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus i wiele innych.

kontenery morskie gdynia
steelcube_container_gray_side-min
Menu