Kontenery morskie Wrocław

Kontenery morskie są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących przestrzeni magazynowej na lata. Firma SteelCube oferuje sprzedaż zarówno nowych jak i używanych kontenerów morskich we Wrocławiu. Kontenery morskie, to gotowe rozwiązanie magazynowe, mogące pomieścić nawet 33 europalety. Wykonane są z wysokiej jakości jakości stali corten, co zapewnia im wysoką wytrzymałość i trwałość.

Uzyskaj pomoc w wyborze
kontenery morskie

Dlaczego Wrocławianie pokochali nasze kontenery?

Wrocławianie pokochali kontenery morskie ze względu na ich wygodę, trwałość i uniwersalność. Kontenery są praktycznym rozwiązaniem magazynowym, łatwym do przemieszczenia i idealnym zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Wykonane z wysokiej jakości stali corten, są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dostępne w różnych rozmiarach, mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb, oferując nawet stałą temperaturę w zakresie -40/+30 stopni Celsjusza.

Ponadto, kontenery morskie są ekonomiczne, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych magazynów, z szybkim czasem realizacji zamówień.

Uzyskaj wsparcie w wyborze

Ile kosztuje kontener morski?

Ceny kontenerów morskich w Polsce wynoszą od 6 400 zł w przypadku używanego kontenera 20 stopowego do nawet 18 190 zł w przypadku nowych kontenerów 45 stopowych. Natomiast w przypadku kontenerów chłodniczy nowe chłodnie kosztuję od 85 000 zł w przypadku 20’RF do aż 130 000 zł w przypadku kontenerów 40 stopowych podwyższanych.

Rozmiar i waga kontenerów

Kontenery, od 20-stopowego (33,1 m³) po 40-stopowy (67,6 m³), oferują różnorodne rozwiązania dla przewozu towarów. Długość, szerokość i wysokość, dostosowane do typu, np. High Cube, pozwalają na pomieszczenie od 5 do 33 europalet. Standardowe kontenery 20′ i 40′ DC ważą odpowiednio około 2,2 i 3,7 tony. Wersje High Cube tych kontenerów, oferujące więcej przestrzeni, są nieco cięższe. Kontenery chłodnicze 20′ i 40′ RF ważą od 3,1 do 4,8 ton,

Wynajem kontenerów chłodniczych

Zapewnij sobie niezawodne rozwiązania przechowywania z naszymi kontenerami chłodniczymi. Oferujemy dwa rodzaje: Standard, już od 39 PLN netto/dobę, oraz Premium, zaczynający się od 49 PLN netto/dobę. Nasze kontenery są idealne do przechowywania żywności, farmaceutyków i innych produktów wymagających stałej temperatury.

Promocja Dnia

Mamy kontenery 40 HC CW w cenie 7990 zł. Zostało jeszcze tylko 10 sztuk, nie czekaj!

Sprawdź promocję

Zamów kontener morski w Steelcube

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaką ładowność ma kontener 40 stopowy?

Kontener morski 40 stóp ma pojemność około 67 metrów sześciennych i może pomieścić do 20-25 ton ładunku, w zależności od wagi poszczególnych towarów oraz od wytycznych przewoźnika dotyczących dopuszczalnej masy całkowitej. W kontenerze 40 można przewozić różne rodzaje ładunków, w tym m.in. produkty spożywcze, artykuły przemysłowe, materiały budowlane, a także pojazdy czy maszyny.

Ile waży kontener morski?

Standardowe kontenery 20′ i 40′ DC ważą odpowiednio około 2,2 i 3,7 tony. Wersje High Cube tych kontenerów, oferujące więcej przestrzeni, są nieco cięższe. Kontenery chłodnicze 20′ i 40′ RF ważą od 3,1 do 4,8 ton, zapewniając kontrolowaną temperaturę dla wrażliwych towarów.

Ile kosztuje kontener morski?

Kontener morski w Polsce można kupić już od 6400 zł za używany 20 stopowy kontener, a ceny mogą sięgać 130 000 zł w przypadku nowych kontenerów chłodniczych 40 stopowych.

Gdzie dowozimy kontenery we wrocławiu?

Stare Miasto
Krzyki
Fabryczna
Psie Pole
Śródmieście
Świniary
Gaj
Ołbin
Bartoszowice
Muchobór Wielki
i wiele innych

kontenery morskie gdynia
steelcube_container_gray_side-min
Menu