STEELCUBE

Kontener morski 20’DC CW – używany

Wyślij zapytanie
wymiary kontenera 20 DC

Kontenery morskie

Kontener 20’DC CW

Używany kontener 20’DC CW to uniwersalne rozwiązanie magazynowe. Zwrot CW (Cargo Worthy) oznacza, że kontener jest używany, ale sprawny technicznie: jest szczelny, wrota otwierają się i zamykają, a podłoga nie ma dziur. Należy pamiętać jednak, że kontener CW nosi ślady eksploatacji armatorskiej: posiada ogniska rdzy, wgniecenia, czy zarysowania. Jest odpowiednim rozwiązaniem magazynowym dla wszystkich tych, którzy ponad walory estetyczne cenią sobie funkcjonalność.
Jego rozmiar stanowi kompromis między dużą pojemnością magazynową (ponad 33m³) oraz niewielkimi wymiarami zewnętrznymi (6m*2,44m). Kompaktowe gabaryty oraz niska waga (ok. 2245 kg) sprawiają, że jest on jednym z najbardziej mobilnych rozwiązań magazynowych – nie bez przyczyny stanowi podstawowy wybór firm budowlanych. Kontener 20’DC jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje przestrzeni magazynowej, a dysponuje ograniczoną powierzchnią w miejscu rozładunku, dlatego m. in. doskonale sprawdza się jako “przydomowy” magazyn.
Jego konstrukcja, dostosowana do trudów wieloletniej służby morskiej oznacza bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Używany kontener 20’DC to magazynowe rozwiązanie na lata.

Kontener morski 40’HC CW – używany

Dowiedz się więcej

Kontener morski 40’HC OW – nowy

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC OW – nowy, szary, stalowy

Dowiedz się więcej
steelcube_container_gray_45deg-min
Menu