Strona główna / Kontenery morskie / Gorzów Wielkopolski

Kontenery morskie w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski, będący kluczowym punktem na logistycznej mapie Polski, stanowi centrum, gdzie usługi kontenerowe nabierają szczególnego znaczenia. W tym dynamicznym środowisku Steelcube oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu kontenerów morskich, dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych.

Koniecznie zobacz pełną ofertę kontenerów morskich.

Uzyskaj pomoc w wyborze
kontenery morskie w steelcube
kontenery morskie

Kontenery morskie dla różnorodnych zastosowań

Z myślą o potrzebach przemysłu ciężkiego, proponujemy kontenery o zwiększonej wytrzymałości konstrukcyjnej. Wykonane z najwyższej jakości stali, nasze kontenery spełniają najbardziej restrykcyjne normy, zapewniając niezawodność w transporcie ciężkiego ładunku.

Steelcube w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko dostawca kontenerów morskich, ale partner w biznesie, dostosowujący swoje usługi do unikalnych wymagań lokalnego rynku. Działamy z myślą o efektywności, bezpieczeństwie i satysfakcji naszych klientów.

Uzyskaj wsparcie w wyborze

Czym jest kontener morski?

Kontenery morskie, to specjalnie zaprojektowanymi pojemnikami służącymi do przechowywania i transportu różnorodnych towarów. Zostały stworzone, aby uprościć proces załadunku, rozładunku oraz przechowywania towarów podczas transportu morskiego, drogowego lub kolejowego.

Rozmiar i waga kontenerów

Kontenery, od 20-stopowego (33,1 m³) po 40-stopowy (67,6 m³), oferują różnorodne rozwiązania dla przewozu towarów. Długość, szerokość i wysokość, dostosowane do typu, np. High Cube, pozwalają na pomieszczenie od 5 do 33 europalet. Standardowe kontenery 20′ i 40′ DC ważą odpowiednio około 2,2 i 3,7 tony. Wersje High Cube tych kontenerów, oferujące więcej przestrzeni, są nieco cięższe. Kontenery chłodnicze 20′ i 40′ RF ważą od 3,1 do 4,8 ton,

Cena kontenerów morskich

Kontener morski w Polsce można kupić już od 6400 zł za używany 20 stopowy kontener, a ceny mogą sięgać 130 000 zł w przypadku nowych kontenerów chłodniczych 40 stopowych. Cena zależy od stanu technicznego, lokalizacji, sezonu oraz – w przypadku najmu – długości trwania umowy.

Promocja Dnia

Mamy kontenery 40 HC CW w cenie 7990 zł. Zostało jeszcze tylko 10 sztuk, nie czekaj!

Sprawdź promocję

Zamów kontener morski w Steelcube z transportem do Gorzowa Wielkopolskiego!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile metrów ma kontener morski 40?

Kontenery, od 20-stopowego (33,1 m³) po 40-stopowy (67,6 m³), oferują różnorodne rozwiązania dla przewozu towarów. Długość, szerokość i wysokość, dostosowane do typu, np. High Cube, pozwalają na pomieszczenie od 5 do 33 europalet, gwarantując elastyczność w transporcie.

Ile można załadować na kontener 40?

Kontener morski 40 stóp ma pojemność około 67 metrów sześciennych i może pomieścić do 20-25 ton ładunku, w zależności od wagi poszczególnych towarów oraz od wytycznych przewoźnika dotyczących dopuszczalnej masy całkowitej. W kontenerze 40 można przewozić różne rodzaje ładunków, w tym m.in. produkty spożywcze, artykuły przemysłowe, materiały budowlane, a także pojazdy czy maszyny.

Ile kosztuje kontener morski?

Kontener morski w Polsce można kupić już od 6400 zł za używany 20-stopowy kontener. Cena zależy od stanu technicznego, lokalizacji, sezonu oraz – w przypadku najmu – długości trwania umowy. Koszty zakupu kontenera morskiego można obniżyć wybierając kontener używany lub decydując się na najem zarówno krótko- jak i długoterminowy.

Gdzie dowozimy kontenery w okolicy Lublina?

W Steelcube świadczymy usługi na terenie zarówno całego województwa lubuskiego jak i kraju.

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów Steelcube!

kontenery morskie gdynia
steelcube_container_gray_side-min
Menu