STEELCUBE

Kontener morski 40’HC CW – używany

Wyślij zapytanie

Kontenery morskie

Kontener 40’HC CW [PL]

Kontener 40’HC CW to jeden z największych standardowych kontenerów morskich. Zwrot CW (Cargo Worthy) oznacza, że kontener jest używany, ale sprawny technicznie: jest szczelny, wrota otwierają się i zamykają, a podłoga nie ma dziur. Należy pamiętać jednak, że kontener CW nosi ślady eksploatacji armatorskiej: posiada ogniska rdzy, wgniecenia, czy zarysowania. Jest odpowiednim rozwiązaniem magazynowym dla wszystkich tych, którzy ponad walory estetyczne cenią sobie funkcjonalność.
Jego rozmiar z pewnością robi wrażenie. Pojemność ponad 76 m³ oraz możliwość załadunku do 25 europalet sprawiają, że zmieścisz w nim praktycznie wszystko. Spore wymiary zewnętrzne (12,2m*2,44m) stanowią niewątpliwą zaletę, ale mogą też sprawić problem kiedy będziesz szukać dla niego miejsca pod swoja firmą, czy domem. Jeżeli przestrzeń w miejscu rozładunku nie stanowi problemu to kontener 40’HC będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem magazynowym.
Jego konstrukcja, dostosowana do trudów wieloletniej służby morskiej oznacza bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Używany kontener morski 40’HC CW to magazynowe rozwiązanie na lata.

Kontener morski 40 HC – dla kogo?

Kontenery morskie HC (High Cube) wyróżnia fakt, że ich wysokość została powiększona o 30 cm w stosunku do standardowego kontenera morskiego. Zwiększa to więc ładowność tego typu modeli, dzięki czemu są one wykorzystywane do transportu ładunków ponadgabarytowych.

Kontenery morskie High Cube stanowią więc świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma większe potrzeby zarówno w kwestii transportu ładunków, jak i celów magazynowych. Jeśli standardowy uniwersalny kontener morski nie jest dla Ciebie wystarczająco pojemny, a jednocześnie posiadasz odpowiednią przestrzeń do załadunku, model typu High Cube 40 to właśnie to, czego szukasz. 

Kontenery morskie 40 – wymiary

Wymiary poszczególnych kontenerów mogą różnić się w zależności od modelu, dlatego zawsze warto poszukać ich w tabeli na stronie producenta. Jeśli chodzi o kontener morski 40 High Cube, ma on wymiary 12,2m*2,44m, a więc jego wysokość jest większa niż standardowych kontenerów. Zabieg ten ma na celu zwiększyć ładowność i sprawić, że kontener ten nada się do przewozu niemal wszystkiego – nie tylko drobnicy i palet, ale również towarów o dużych gabarytach.

Kontener CW – co to dokładnie oznacza?

Kontenery, które oferujemy, wystawiane są na sprzedaż w różnym standardzie. Posiadamy m.in. kontenery One Way (po jednej podróży morskiej) oraz CW – Cargo Worthy. Kontener CW jest egzemplarzem używanym, posiada ślady eksploatacji, jednak jest jednocześnie sprawny technicznie (podłoga nie ma dziur, kontener jest szczelny i może zostać jeszcze niejednokrotnie użyty do różnych celów). Kontenery CW są tańsze niż modele nowe, a także te po jednej podróży morskiej, dlatego są ekonomiczną opcją, która posłuży długie lata. 

Kontener morski 40 HC – zastosowanie

Kontenery morskie od wielu lat wykorzystane są w transporcie (przede wszystkim do transportu ładunków drobnicowych), a także jako magazyny. Kontener morski 40 HC również znakomicie nadaje się do podanych wyżej zastosowań, a dodatkowo jego powiększone wymiary pozwalają na transport i przechowywanie towarów ponadgabarytowych (m.in. mebli). Warto więc rozważyć właśnie taki kontener, jeśli Twoje potrzeby wykraczają ponad standardowe, a jednocześnie szukasz czegoś w dobrej cenie.

Dlaczego warto kupić kontener morski 40 HC właśnie u nas?

Kontenery dostępne w Steelcube to gwarancja otrzymania sprawdzonego pod kątem technicznym modelu bez ukrytych wad. Dokładnie znasz wymiary zewnętrzne i wymiany wewnętrzne kupowanego produktu oraz szczegóły takie jak numer kontenera, stand podłogi, ogólny stan ścian czy też płynność pracy drzwi. Stan sprzedawanych kontenerów zawsze jest podany na stronie, a także istnieje możliwość obejrzenia wybranego modelu czy też uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania drogą kontaktu mailowego. 

Na szczególną uwagę  zasługują również wysokie standardy współpracy z klientem, łatwość komunikacji oraz pomoc w załatwieniu formalności. Zaufanie ekspertowi w branży kontenerów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają idealnego magazynu dla siebie. 

Kontener morski 40 HC – przekonaj się, że warto!

Kontenery, które wystawiamy na sprzedaż to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka magazynu lub skrzyni transportowej. Nadają się do transportu ładunków luzem, jak również mogą zostać zaadaptowane na magazyn czy nawet dodatkową przestrzeń biurową. Niektóre modele posiadają dodatkowe uchwyty, a w kontenerach zbiornikowych istnieje możliwość przewozu ładunków w formie płynnej. Szczególnie jednak w tym miejscu polecamy nasz kontener morski 40 HC CW, w którym zmieścisz znacznie więcej, niż w kontenerze uniwersalnym o standardowych wymiarach.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Kontener morski 40’HC OW – nowy

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC CW – używany

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC OW – nowy, szary, stalowy

Dowiedz się więcej
steelcube_container_gray_45deg-min
Menu