STEELCUBE

Sea container 40’HC CW – used

Send inquiry

Kontenery morskie

Kontener 40’HC CW [EN]

Kontener 40’HC CW to jeden z największych standardowych kontenerów morskich. Zwrot CW (Cargo Worthy) oznacza, że kontener jest używany, ale sprawny technicznie: jest szczelny, wrota otwierają się i zamykają, a podłoga nie ma dziur. Należy pamiętać jednak, że kontener CW nosi ślady eksploatacji armatorskiej: posiada ogniska rdzy, wgniecenia, czy zarysowania. Jest odpowiednim rozwiązaniem magazynowym dla wszystkich tych, którzy ponad walory estetyczne cenią sobie funkcjonalność.
Jego rozmiar z pewnością robi wrażenie. Pojemność ponad 76 m³ oraz możliwość załadunku do 25 europalet sprawiają, że zmieścisz w nim praktycznie wszystko. Spore wymiary zewnętrzne (12,2m*2,44m) stanowią niewątpliwą zaletę, ale mogą też sprawić problem kiedy będziesz szukać dla niego miejsca pod swoja firmą, czy domem. Jeżeli przestrzeń w miejscu rozładunku nie stanowi problemu to kontener 40’HC będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem magazynowym.
Jego konstrukcja, dostosowana do trudów wieloletniej służby morskiej oznacza bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Używany kontener morski 40’HC CW to magazynowe rozwiązanie na lata.

Other Kontenery morskie

Check all Steelcube products

Sea container 20’DC OW – new, blue, steel

Find out more

Sea container 20’DC OW – new, gray, steel

Find out more
steelcube_container_gray_45deg-min

Sea Container 20’DC CW – used

Find out more
Menu