STEELCUBE

Kontener morski 20’DC OW – nowy, szary, stalowy

Rozmiar
20 DC
Kolor
Szary
Wyślij zapytanie
steelcube_container_gray_45deg-min
steelcube_container_gray_side-min
steelcube_container_gray_inside-min
wymiary kontenera 20 DC
steelcube_container_gray_inside-min

Kontenery morskie

Dlaczego kontener 20’DC One Way?

Kontener 20’DC One Way to uniwersalne rozwiązanie magazynowe. Zwrot One Way oznacza, że kontener jest fabrycznie nowy, po jednej podróży morskiej. Dzięki temu jest bardzo estetyczny – dobrze sprawdzi się w każdym otoczeniu.
Jego rozmiar stanowi kompromis między dużą pojemnością magazynową (ponad 33m³) oraz niewielkimi wymiarami zewnętrznymi (6m*2,44m). Kompaktowe gabaryty oraz niska waga (ok. 2245 kg) sprawiają, że jest on jednym z najbardziej mobilnych rozwiązań magazynowych – nie bez przyczyny stanowi podstawowy wybór firm budowlanych. Kontener 20’DC jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje przestrzeni magazynowej, a dysponuje ograniczoną powierzchnią w miejscu rozładunku, dlatego m. in. doskonale sprawdza się jako “przydomowy” magazyn.
Jego konstrukcja, dostosowana do trudów wieloletniej służby morskiej oznacza bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Kontener 20’DC One Way to magazynowe rozwiązanie na lata.

W ofercie Steelcube posiadamy wiele modeli kontenerów zróżnicowanych pod względem wymiarów, przeznaczenia oraz jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kontenerów morskich i magazynowych.

 

Kontener morski 20 – wymiary

Kontener morski 20 DC jest spełnieniem wszystkiego, czego można by oczekiwać zarówno od idealnego magazynu, jak i skrzyni do transportu towarów. Jego wymiary dobrano tak, aby pomimo niewielkich z pozoru gabarytów, które ułatwiają umieszczenie go w wybranym środku transportu, miał jednocześnie imponującą ładowność. Wymiary zewnętrzne kontenera 20 DC wynoszą  6m*2,44m. Wymiary wewnętrzne pozwalają zaś na osiągnięcie ponad 33m³ pojemności. Pozwala to przykładowo na zmieszczenie w środku 482 euro skrzynek o wymiarach 60cmx47cmx20cm.

 

Kontener morski 20 – dla kogo?

Kontener morski 20 DC to najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebujesz coś przechowywać lub przewozić, a jednocześnie nie jesteś w stanie sobie pozwolić na korzystanie z kontenerów typu high cube czy też innych kontenerów o większych gabarytach. 

 

20 stopowy kontener w pełni zaspokoi potrzeby magazynowe gospodarstw domowych, ale również mniejszych zakładów pracy, ekip budowlanych czy też lokali usługowych.

 

Kontenery One Way – dlaczego warto? 

Wyrażenie One Way oznacza po prostu tyle, że oferowany przez nas kontener przebył do tej pory wyłącznie jedną podróż morską. Można więc określić takie kontenery jako kontenery używane, choć w praktyce zachowują się one jak nowe. 

 

Kontenery takie są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Są w pełni szczelne i zapewniają całkowite bezpieczeństwo towarów umieszczonych wewnątrz. Stanowią więc idealny kompromis pomiędzy zakupem używanego kontenera a inwestycją w zupełnie nowy egzemplarz. 

 

Kontener morski 20 – zalety

Kontener ten ma mnóstwo zalet, które czynią go wartym wyboru. Zapewnia zarówno świetny stosunek ceny do jakości, jak i wymiarów do pojemności. Co więcej, jest w idealnym stanie, posiada swój własny unikalny numer kontenera dowodzący oryginalności i sprawdza jako kontener magazynowy w wielu sytuacjach.

 

Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na lata, a jednocześnie wolisz zakup kontenera niż jego wynajem, być może właśnie nasz kontener 20 DC stalowy będzie dokładnie tym, czego szukasz.

 

Kontener morski 20 – możliwe zastosowanie

Kontenery 20 DC, a więc o standardowej wysokości, mają naprawdę wiele zastosowań. Mogą służyć jako kontenery magazynowe, kontenery biurowe czy też do transportu towarów drogą morską. Współcześnie z kontenerów korzysta się zarówno w dużych firmach, jak i gospodarstwach domowych. Pomimo swoich kompaktowych jak na kontenery wymiarów, ma on naprawdę bardzo dobrą ładowność i może zmieścić setki skrzynek z drobnicą. Dzięki temu jest chętnie wybierany przez wszystkie osoby ceniące sobie tego typu optymalne rozwiązania. 

 

Dlaczego nasz kontener morski 20? 

Steelcube to polski sprzedawca kontenerów. Mamy w ofercie wiele atrakcyjnych cenowo modeli, a wśród nich również tak wydajne rozwiązania, jak kontenery 20 DC. Jesteśmy w stanie zaproponować każdemu optymalne rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i profesjonalne doradztwo w dziedzinie kontenerów. Kupując u nas, otrzymujesz produkt pełnowartościowy, o najwyższej jakości, wykonany z wysokiej klasy, wytrzymałych na różne warunki materiałów. Możesz obejrzeć wybrany model i przekonać się o jego doskonałym stanie na własne oczy, dokonując świadomego wyboru na lata. 

 

Idealne rozwiązanie (nie tylko) dla logistyki 

Kontenery morskie są niezastąpione w branży logistycznej. Ich wynalezienie zrewolucjonizowało transport międzynarodowy, umożliwiając przewożenie w bezpieczny sposób towarów nawet na naprawdę duże odległości. 

 

Dziś jednak kontenery, w tym te z rodzaju 20 DC wykorzystuje się na wielu polach. Sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie potrzeba dodatkowej powierzchni do przechowywania, np. funkcjonując jako zaplecza dla restauracji czy sklepów, a nawet służąc do przechowywania broni dla sektora militarnego. Być może również poszukujesz magazynu, który doskonale ochroni Twój towar przed dostaniem się w niepowołane ręce – jeśli tak, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.  

 

Kontener morski 20 – wyjątkowa oferta

Wśród naszych produktów znajduje się wiele modeli kontenerów zróżnicowanych pod względem typu czy też wymiarów. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć optymalną opcję pod swoje wyjątkowe potrzeby.

 

Kontener morski 20 DC One Way zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Jego kompaktowe rozmiary, duża pojemność i fakt odbycia zaledwie jednej podróży morskiej czyni z tej oferty wyjątkową okazję, by zaopatrzyć się w dobrej cenie w fabrycznie nowy, świetnej jakości kontener magazynowy. 

 

Co zyskujesz, kupując nasz kontener morski 20 DC? 

 

Kontenery to idealne magazyny, ponieważ są zarówno pojemne, jak i solidne. Ich konstrukcja i materiały, z jakich są wykonane, chronią doskonale zarówno przed próbami dostania się do środka osób niepowołanych, jak i przed warunkami atmosferycznymi. 

 

Nasz kontener typu 20 DC spełnia wszystkie te warunki, a jednocześnie w opcji One Way można uznać go za nowy. Możesz więc spodziewać się świetnej estetyki i parametrów technicznych, jednocześnie nabywając kontener od doświadczonego, renomowanego, uczciwego sprzedawcy. 

 

Najwyższa jakość w najlepszej cenie 

Kontenery morskie One Way są modelami, po których nie widać śladów użytkowania, a jednocześnie można nabyć je w bardziej atrakcyjnej cenie niż kontenery całkowicie nowe. Praktycznie wszystkie ich elementy pozostają w doskonałej kondycji. 

 

Nieustannie staramy się poszerzać ofertę o modele, które zapewniają dobry stosunek ceny do jakości i pozwalają zachować balans pomiędzy zarządzaniem budżetem domowym lub firmowym a możliwością korzystania z wszystkich niezbędnych do komfortowego życia udogodnień.

 

Kontenery morskie – co jeszcze posiadamy w ofercie? 

Steelcube to ekspert w dziedzinie zarówno sprzedaży, jak i wynajmu kontenerów morskich. Prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju kontenerów zróżnicowanych pod kątem jakości, typu, wymiarów czy też przeznaczenia. Oferujemy kontenery DC, HC czy też kontenery specjalistyczne, takie jak chłodnicze. 

 

Znajdziesz u nas modele nowe oraz używane. Proponujemy kontenery, które są sprawne technicznie, w dobrym stanie wizualnym. Posiadamy w katalogu różne opcje kolorystyczne. Znajdziesz u nas przekrój ofert od kontenerów używanych, przez typ One Way po fabrycznie nowe.

 

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? 

Nasza firma tworzona jest przez najlepszych ekspertów w branży, którzy chcą wykorzystać swoją pasję oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy dużą wiedzę na temat typów kontenerów czy też ich naprawy i serwisowania. 

 

Wybieramy do naszego katalogu wyłącznie takie modele, które mają możliwość zaspokojenia potrzeb naszych klientów pod względem jakości czy też innych czynników. Jesteśmy też firmą uczciwą, stawiającą na jasną komunikację z klientem, dbającą, by wszystko zawsze odbywało się legalnie i w profesjonalnej atmosferze. 

 

Kontener morski 20 DC One Way od Steelcube – Twojego centrum kontenerów 

Zapoznaj się z naszą ofertą kontenera morskiego 20 DC, jak również innych modeli One Way i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zakupu i wynajmu najlepszej jakości kontenerów morskich.

Pojemność
33,1 m3
Otwór drzwiowy
sz. 2.340 x wys. 2.280 mm
Tara
2.245 kg
Ładowność
28.235 kg

Kontener morski 40’HC CW – używany

Dowiedz się więcej

Kontener morski 40’HC OW – nowy

Dowiedz się więcej

Kontener morski 20’DC CW – używany

Dowiedz się więcej
Menu